В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото

У переддень професійного свята бердичівські рятувальники отримали невеличкий, але приємний подарунок – 15 вересня відбулось відкриття оновленої пожежної частини по вулиці Красіна. Пожежний пост на Красіна реорганізовано в 4-ту державну пожежну частину м. Бердичева, Бердичівського районного відділу МНС. В урочистій церемонії відкриття, що тривала близько 10 хвилин, взяли участь  В. К. Мазур, міський голова, Людмила Павлюк, начальник відділу по роботі з персоналом та організаційно-штатної роботи, полковник служби цивільного захисту та Ігор Шевчук, начальник бердичівського районного відділу, полковник служби цивільного захисту.

Виступаючи перед вишикуваним особовим складом частини, вище керівництво побажало присутнім здоров’я та успіхів у нелегкій роботі. Згодом, відбулось перерізання  червоної стрічки і  міський голова вручив Ігорю Степанову,начальнику ДПЧ№4 символічний ключ від оновленої частини.

Після відкриття, пан Степанов, на правах господаря частини, провів гостям та ЗМІ коротеньку екскурсію в самому приміщені. Присутні на власні очі могли побачити умови в яких працюватимуть рятувальники ДПЧ№4. Спілкуючись з пресою пан Степанов повідомив наступне: «Чисельність особового складу на даний момент становить 23 людини, після реорганізації, особовий склад по-суті не зазнав змін - просто відтепер в частині ввелись офіцерські посади. Тепер на пожежі по місту до переїзду та в Бердичівський район виїжджатимуть на чолі відділення начальник караула, офіцер, який навчався п’ять років і має спеціальну освіту. До реорганізації на виклики виїздили командири відділення. В розпорядженні частини три одиниці техніки – дві машини та одна АТП, що підвозить в разі виникнення пожеж в нафтосховищах піну». В перспективі, сподівається начальник ДПЧ№4, можливо збільшиться кількість техніки і буде організовано контрольний пост порятунку людей на воді – встановлять пірс та човни.

На сьогодні в Житомирській області діє 21 пожежна частина, ще є два окремих поста та 20 професійних частин, де несуть службу вільнонаймані працівники. Але відкриття цієї частини поки, що унікальне явище на обласному рівні. «Унікальність щойно відкритого підрозділу полягає в тому, що вперше на теренах Житомирщини, на базі окремого посту боєздатного підрозділу існував окремий пост, де був один офіцер і молодший рядовий начальницький склад, створено боєздатну одиницю з шістьма офіцерами, які можуть реагувати більш професійно на будь-які надзвичайні події – розповідає Людмила Павлюк, начальник відділу по роботі з персоналом та організаційно-штатної роботи, полковник служби цивільного захисту. Це перший в області окремий пост, який реорганізовано в пожежну частину.

В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото, фото-1
В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото, фото-2
В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото, фото-3
В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото, фото-4
В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото, фото-5
В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото, фото-6
В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото, фото-7
В Бердичеві відкрили оновлену пожежну частину. Фото, фото-8
РІО Бердичів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі