• Головна
  • У Житомирі відбувся рейд протипожежної безпеки приватних та багатоповерхових житлових будинків
плановий рейд
16:49, 24 березня 2015 р.

У Житомирі відбувся рейд протипожежної безпеки приватних та багатоповерхових житлових будинків

плановий рейд

Метою цього виїзду була перевірка протипожежної безпеки приватних та багатоповерхових житлових будинків, надання допомоги населенню, аби уникнути нещасних випадків через недотримання Правил пожежної безпеки. Окрім цього, працівники соціальних служб додатково провели планову перевірку умов життя кризових та багатодітних сімей.

У процесі роботи комісія, до якої входили працівники Житомирського міського відділу Управління ДСНС України у Житомирській області та соціальної служби міста, провідали одну багатодітну сім'ю та родини яких відносять до кризових сімей. У результаті перевірки було виявлено досить таки вагомий перелік порушень Правил пожежної безпеки, недотримання правил особистої гігієни та антисанітарію житлового приміщення. Зокрема, в одному із помешкань комісія виявила електропроводку, яка знаходиться в аварійному стані, в іншому – в аварійному стані пічне опалення. Майже повсюди були порушені норми елементарної гігієни та чистоти житла, до того, саме там, де проживають маленькі діти. Пожежники та представники соціальної служби провели виховні бесіди, в яких вказали на усі недоліки та порушення умов безпеки приміщення і соціальних умов життя сімей та взяли на контроль ситуацію у кризових сім’ях. В одній із родин було складено акт, де зазначалося про жахливі умови життя та антисанітарію в будинку, в якому знаходяться маленькі діти. Комісія визначила, що мати неналежним чином використовують соціальні виплати та зовсім не дбають про своїх дітей.

Подібні планові рейди у м. Житомирі здійснюються регулярно та допомагають населенню уникнути нещасних випадків, пов’язаних із стихією вогню. Варто відзначити і той факт, що рейди здійснюють на тих вулицях, в яких статистика зафіксованих раніше пожеж є найбільшою. Щоб прикрі випадки не повторювались, інспекторський склад Житомирського міського відділу Управління ДСНС України у Житомирській області проводять такі заходи, під час яких вручають жителям пам’ятки дотримання Правил пожежної безпеки у побуті та проводять інструктаж із неблагополучними, одинокими та багатодітними сім’ями на теми: «Контролюй дрібниці  в побуті!», «Вмикай без перевантажень!», «Не використовувати відкритий вогонь у вітряну погоду», «Вибухонебезпечні знахідки».

#Житомир #рятувальники #рейд #протипожезний стан #перевірка #будинки #соцслужба
Оголошення
live comments feed...