
10:49, 25 березня 2015 р.
На Житомирщині державне сховище з приватної власності повернуть державі
За апеляційною скаргою прокуратури м. Житомира Рівненським апеляційним господарським судом скасовано рішення суду першої інстанції та визнано за державою право власності на сховище площею 110,9 кв м у Житомирі.
Йдеться про те, що одне з ВАТ, на балансі якого перебував об’єкт цивільної оборони, у 2008 році протиправно відчужило сховище приватній особі. Новий власник приміщення, у свою чергу, того ж року продав його приватній структурі.
На усунення правопорушення прокуратурою м. Житомира подано позов до господарського суду Житомирської області з вимогою повернути такий важливий об’єкт до державної власності, який не було задоволено.
Прокуратурою оскаржено неправомірне рішення першої судової інстанції в апеляційному господарському суді, яким прийнято законне рішення про повернення об’єкта цивільної оборони державі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
Вчора
10:00
Вчора
18:00
2 травня
17:00
30 квітня
15:00
30 квітня
ТОП новини
Оголошення
