• Головна
  • Житомиряни дізнаються про перспективи участі громадськості у розвитку міста
майстер-клас
11:55, 26 березня 2015 р.

Житомиряни дізнаються про перспективи участі громадськості у розвитку міста

майстер-клас

27 березня, п’ятницю, о 17:00 у тайм-клубі «Дача», що на вул. Кафедральна, 8, відбудеться дискусія – майстер-клас «Участь громадськості у розвитку міста: досвід, можливості, механізми».

Роками питання розвитку міста, починаючи від розробки генеральних планів і завершуючи плануванням дворів та кварталів, перебувало виключно у компетенції влади. Однак результати такого планування без залучення громади ми бачимо наочно: скандальні будівництва, занедбані території та шалені кошти міських бюджетів, що витрачаються на непотрібні проекти.

Вже декілька десятиліть у провідних містах Європи до вирішення як стратегічних, так і локальних питань розвитку міста долучається громадськість. Налагодження діалогу та формування єдиного порядку денного для міської влади, бізнесу, громадськості та професійної спільноти архітекторів та урбаністів стало запорукою успіху у справі розвитку міського середовища на користь всім зацікавленим сторонам.

Активна і конструктивна участь громадськості у справі розвитку міст – нове явище для України, але вже зараз можна говорити про певний досвід і реалії, про ефективні механізми взаємодії, про можливості та перепони. В українських містах за ініціативи та участі громадськості реалізують транспортні проекти, проводять благоустрій вулиць та дворів, коригують плани розвитку міст. Про це все – йтиметься мова під час дискусії – майстер-класу.

Спікери:
Григорій Мельничук, голова ГО Платформа з розвитку міст
Богдан Аганін, експерт з питань розвитку транспортної інфраструктури Ради з урбаністики Києва

Організатор: ГО Платформа з розвитку міст, тел. організатора: 0(63) 741-24-26

#Житомир #громадськість #обговорення #покращення
Оголошення
live comments feed...