• Головна
  • Одразу два весілля відбулось у Житомирській тюрмі
фото
11:19, 26 березня 2015 р.

Одразу два весілля відбулось у Житомирській тюрмі

фото

25 березня у Житомирській установі виконання покарань (№8) відбулось цілих два весілля – в умовах позбавлення волі офіційно поєднатися шлюбом зі своїми коханими вирішили двоє засуджених, один з яких відбуває певний термін покарання, а інший відбуває покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Новостворені подружжя обмінялись каблучками, які згодом прийшлось засудженим залишити на зберігання своїм дружинам. Після привітань уповноважених осіб відділу державної реєстрації актів цивільного стану Житомирського міського управління юстиції та представників Житомирської УВП-8 молодятам залишилось очікувати та готуватись до своєї черги на тривале побачення. Проведення урочистостей одруження відбулись в рамках чинного законодавства і досить скромно, без усілякого весільного антуражу.

Заступник начальника Житомирської УВП-8 з соціально-виховної та психологічної роботи Анатолій Габітов зазначив, що адміністрація Житомирської УВП-8 всіляко сприяє реєстрації шлюбів, бо підтримання соціальних зв’язків, створення родини, прагнення якомога швидше опинитися поруч з близькими людьми дуже позитивно позначається на правослухняній поведінці засуджених та дає змогу для їх успішної соціальної адаптації після звільнення.

З початку року в Житомирській УВП-8 було зареєстровано 5 одружень.

1(2)2(1)

#Житомир #тюрма #одруження #весілля
Оголошення
live comments feed...