• Головна
  • У Житомирі подорожували у віртуальній екскурсії
16:23, 26 березня 2015 р.

У Житомирі подорожували у віртуальній екскурсії

25 березня відбулася чергова віртуальна екскурсія містом Житомиром, під час якої діти та батьки в цікавій ігровій формі дізналися про історію міста Житомира та здійснили подорож його вулицями.

 Такі подорожі проводять в рамках серії майстер-класів, організованих управлінням культури міської ради спільно з Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді.
Про це повідомляє прес-служба міської ради.
 
За словами організаторів, метою подібних проектів є ознайомлення юних житомирян з історичним минулим стародавнього Житомира, його архітектурними та культурними пам’ятками, сприяння вихованню національної свідомості  інтелектуальному, духовному розвитку дітей, формуванню світоглядної, художньо-естетичної культури.
 
Провідний спеціаліст управління культури Олена Головко зазначила, що цикл віртуальних екскурсій, який стартував  у березні, покликаний розповісти дітям та дорослим про історію міста Житомира, адже  через знання історії та традицій формується любов, дбайливе ставлення до свого міста, до своєї держави.
 
«За допомогою презентаційних матеріалів, фільмів, які нам люб’язно надав Георгій Павлович Мокрицький, ми ознайомлюємо дітей з історією міста Житомира. Під час такої екскурсії вони слухають легенди про наше місто, цікаві історії про людей, які тут народилися або проживали. Віртуальні екскурсії орієнтовані на різні вікові групи, наприклад, для наймолодших ми проводимо екскурсію «Легенди Житомира», – зауважила Олена Головко.
 
 
Графік проведення майстер-класів
 
16.00 год., Будинок урочистих подій, вул. Велика Бердичівська, 61/18
#Житомир #екскурсія #віртуальна,
Оголошення
live comments feed...