• Головна
  • У Житомирі нацгвардійців привітали грамотами, подяками та преміями
15:45, 26 березня 2015 р.

У Житомирі нацгвардійців привітали грамотами, подяками та преміями

У День Національної гвардії України в Житомирі привітали військовослужбовців частини 3047. Урочистості пройшли за участі народних обранців, керівників області та міста, а також регіонального УМВС.

Указом Президента держави 26 березня визначено як День Національної гвардії України. Сьогодні цей підрозділ святкує першу річницю створення.

Прийнявши у березні 2014 року Закон «Про Національну гвардію України», Верховна Рада визначила її завдання та функції як забезпечення громадської та державної безпеки, припинення діяльності незаконних збройних формувань, терористичних груп та злочинних організацій.

Про це інформує прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Розпочав урочисті заходи командир військової частини Микола Ташкевич, який розповів про сьогодення підрозділу, де нині проходять службу понад 200 військовослужбовців.

- За рік, що минув, кожен із бійців пройшов суворі випробування неоголошеної війни, - звертаючись до присутніх у залі, відзначив полковник. – При цьому визначальним пріоритетом для нас є забезпечення єдності держави й безпеки її громадян. Виконуючи ці завдання, наші військовослужбовці проявляють відданість, відвагу, мужність та патріотизм.

Спеціальними наказами по Північному територіальному управлінню та частини 3047 гвардійців відзначено Почесними грамотами, подяками, грошовими преміями, а також присвоєно чергові військові звання.

#Житомир #нацгвардійці #грамоти #подяки #привітання
Оголошення
live comments feed...