• Головна
  • ПТУ в Житомирській колонії відвідав представник Міносвіти України
17:03, 26 березня 2015 р.

ПТУ в Житомирській колонії відвідав представник Міносвіти України

26 березня Житомирську виправну колонію (№4) відвідав головний спеціаліст департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Таран. Під час візиту представник МОН України ознайомився з діяльністю професійно-технічного навчального закладу «Житомирський навчальний центр №4» та з роботою підприємства колонії.

Про це повідомили в прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Директор Житомирського навчального центру №4 Віктор Васьківський ознайомив гостя із діяльністю профтехзакладу, а заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Анатолій Бобриньов розповів про систему освіти засуджених в УВП області, у тому числі і професійно-технічного, та про особливості криміногенного та демографічного складу засуджених, які відбувають покарання в установах.

Під час візиту було здійснено огляд навчально-матеріальної бази, відвідування навчальних занять слухачів з професій «Електрогазозварник» та «Столяр будівельний», а також обговорені перспективи діяльності навчального закладу в сучасних умовах та основні напрямки реформування системи професійно-технічної освіти.

Основним завданням професійно-технічних навчальних закладів у системі пенітенціарної служби є забезпечення в стислий термін якісної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб з числа засуджених, з метою їх соціальної адаптації, конкурентоспроможності на регіональному ринку праці, працевлаштування за фахом після звільнення з місць позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ПТУ #Житомирська колонія #представник Міністерства
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...