• Головна
  • Сьогодні у Коростені прощались з бійцем 30-ої бригади
17:09, 26 березня 2015 р.

Сьогодні у Коростені прощались з бійцем 30-ої бригади

Сьогодні Коростень попрощався ще з одним героєм, який загинув у зоні антитерористичної операції, Сергієм Романчуком.

Романчук Сергій Михайлович - старший лейтенант Збройних Сил України, боєць 30-ої бригади, загинув ще 9 лютого 2015 року під с.Логіново Донецької обл.. Довгий час він вважався безвісті зниклим. Всього двох тижнів не вистачило йому, аби повернутися живим додому.

 Народився 20 квітня 1974 року в місті Коростені в сім’ї службовців. У 1991 році закінчив Коростенську середню школу № 4. Далі вступив до Ленінградського вищого військового інженерного училища зв’язку, яке закінчив у 1996 році. З 1996 по 1998 рік служив на командних посадах в військах ППО Збройних Сил РФ, але внутрішній світогляд змусив звільнитися з лав збройних сил та повернутися в Україну на Батьківщину. Працював на різних підприємствах міста Коростеня. Останнє місце роботи – відділення ВОХОР, що здійснює охорону військової частини в с.Ушомир Коростенського району.

Після оголошення першої хвилі часткової мобілізації 19 березня 2014 року за власним бажанням був мобілізований до Збройних Сил України. Був призначений на посаду заступника командира роти по роботі з особовим складом 30 окремої механізованої бригади (м.Новоград-Волинський). Учасник АТО літньої кампанії 2014 року. Виконуючи військовий обов’язок, загинув 9 лютого 2015 року під час другої ротації поблизу с. Логвинове Донецької області, захищаючи місто Дебальцеве від захоплення незаконними терористичними збойними формуваннями. Підрозділ, яким командував старший лейтенант Романчук Сергій Михайлович, потрапив під артилерійський обстріл, але позиції не здав.

Вдома залишилася дружина, малолітня донька та двоє дітей дружини, яких він виховував як рідних.

 Прощання відбулось 26 березня 2015 р. в центрі міста, де зібрались коростенці, аби провести в останню путь свого земляка. Похоронили героя на центральному міському кладовищі біля батька.

 Вічна слава і пам'ять герою!

#Коростень #прощання #30 бригада #Романчук Сергій
Оголошення
live comments feed...