• Головна
  • У Житомирі пройде ювійлений концерт народного артиста України Віктора Губанова
17:35, 26 березня 2015 р.

У Житомирі пройде ювійлений концерт народного артиста України Віктора Губанова

Блискучий музикант, лауреат міжнародних конкурсів, викладач музичного училища імені В.Косенка, який за роки своєї творчої праці зробив вагомий внесок у розвиток мистецтва гри на баяні.

І цьогоріч низку музичних заходів, що проходять в області до Дня українського баяна і акордеона (III Всеукраїнський фестиваль), увінчає ювілейний вечір Віктора Губанова.

Любителів музики запрошують до філармонії 27 березня. Віддати шану ювіляру і баянному мистецтву на концерт приїдуть відомі гості-виконавці з різних міст України:

"Запрошені мої випускники минулих років, які вже позакінчували консерваторії і, навіть, аспірантури. Шинкаренко Володимир приїде з Харкова, він працює в Харківській академії культури. Янчак Віктор приїде зі Львова, він вже багато разів виступав у Житомирі. З Києва буде також мій колишній випускник Богдан Пасянчук. А з Одеси – Борис Талько, який поступив до аспірантури, чудовий музикант. Плануємо і виступи сьогоднішніх кращих студентів музичного училища імені В.Косенка", – розповів Віктор Губанов.

Сам ювіляр виступить у складі відомих на Житомирщині колективів – тріо "Болеро", ансамблю "Сузір'я блюз", і у супроводі камерного оркестру музичного училища. Цієї п'ятниці ювілейний концерт народного артиста України Віктора Губанова пройде в залі житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера. Початок о 15 годині

#Житомир #Віктор Губанов #концерт,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...