• Головна
  • У Житомирі для вихованців прийомних сімей влаштували культурологічну акцію
благодійність
10:46, 27 березня 2015 р.

У Житомирі для вихованців прийомних сімей влаштували культурологічну акцію

благодійність
25 березня в Житомирській музичній школі №1 ім. Б. М. Лятошинського пройшла благодійна культурологічна акція для вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
Мета заходу - естетичне та культурне виховання дітей, позбавлених батьківського піклування. Культурологічна акція організована  працівниками Міського центру  соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді міської ради спільно з  управлінням культури в рамках проекту "Філармонія музики", що проходить з березня по травень в музичних школах міста.

У музеї видатного земляка, класика української музики ХХ століття Бориса Лятошинського діти змогли насолодитися музикою та ознайомитися з експонатами музею, серед яких – стенди, унікальні документи та особисті речі композитора, передані його нащадками.

"Ви зайшли в цей музей, шановні діти, і вийдете звідси більш освіченими та ще більше полюбите Житомир", - звернулася до слухачів кандидат мистецтвознавства Ірина Копоть.

Мандруючи в часі та згадуючи історію й літературу, присутні ознайомилися з життєписом Бориса Лятошинського, з цікавими фактами біографії та творчості композитора. Ірина Копоть розповіла про видатного земляка як про неперевершеного композитора, талановитого диригента й  педагога, інтелігентну людину  та митця надзвичайно високого обдарування.

"Через життя однієї людини пройшло все: Перша світова війна,  соціалістична революція, сталінські репресії, Велика Вітчизняна війна. Та попри все, він залишився інтелігентною людиною, відданою творчості. Ми порівнюємо й мислимо: якщо він зміг - значить і ми зможемо. Музеї існують саме для того, аби зберегти пам'ять про минуле. Ця пам'ять допомагає нам жити сьогодні", - сказала Ірина Копоть та запросила маленьких та юних слухачів частіше  відвідувати  музей та  заглядати  у «віконечко історії».

Начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб Ольга Іваницька від імені Житомирської міської ради подякувала працівникам музичної школи №1 за надану можливість  підростаючому поколінню долучитися до світу прекрасного.

"Такі пізнавальні заходи покликані сприяти естетичному та культурному розвитку дітей. Це дуже важливо для діток, які потребують особливого захисту та допомоги з боку дорослих", - зазначила директор міського центру соціальних служб Житомирської міської ради Ольга Юрченко.
#Житомир #діти #культорологічна акція #прийомні сім'ї
Оголошення
live comments feed...