Зарплата «в конверті» - податківці міста Житомира нагадують, застерігають, борються

Сьогодні в Україні широко розгорнута кампанія з боротьбою нелегальної заробітної плати. Фахівці ДПІ у м. Житомирі вживають заходи, що сприяють суттєвому зменшенню обсягів тіньової зарплати, а саме: проводять широкомасштабну масово-роз`яснювальну та індивідуальну роботу з керівниками підприємств, установ та організацій, які виплачують заробітну плату, нижчу від середнього рівня по галузі, організовують засідання «круглих столів», семінари, публічні заходи.
Зловживання з фондом оплати праці ставлять під загрозу наповнення місцевих бюджетів. Адже саме податок на доходи фізичних осіб є базовим при наповненні бюджету.
Саме з цією метою з початку 2011 року при виконавчих комітетах органів місцевого самоврядування проведено 12 спільних комісій, на яких заслухано керівників 36 підприємств.
Підприємствами, які заслуховувались на спільних комісіях, погашено заборгованість із заробітної плати в сумі 6828,5 тис. грн. та по податку на доходи фізичних осіб-1843,7 тис. грн., в тому числі за серпень 2011 року по заробітній платі-585,7 тис. грн. та по податку на доходи фізичних осіб-247,3 тис. грн.
На нарадах керівництва ДПІ у м. Житомирі з початку року заслухано 122 керівника підприємств та фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності по питанню підвищення рівня заробітної плати та недопущення нарахування заробітної плати нижче мінімального розміру встановленого законодавством. Згідно проведеної роботи значна кількість керівників підприємств підвищили рівень заробітної плати, що дасть змогу працівникам одержувати соціальні гарантії .

Відділ масово-роз'яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у м. Житомирі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі