• Головна
  • Житомирські студенти впорядкували садок військового шпиталю
акція
13:05, 27 березня 2015 р.

Житомирські студенти впорядкували садок військового шпиталю

акція

Студенти ЖДУ імені Івана Франка 26 березня в рамках соціально-культурного заходу «Мамина весна» прибирали територію Житомирського військового шпиталю. Керівництво медичного закладу для військовослужбовців звернулося до організаторів мистецького проекту з проханням прибрати садок, що знаходиться на території шпиталю, а франківці з радістю підтримали ініціативу.

Про це повідомляє прес-центр університету.

«Дуже приємно, що студенти відгукнулися на нашу ініціативу. Ця допомога нам надзвичайно необхідна. Адже багато років все йшло до запущення, а зараз ми знову все підіймаємо та відроджуємо. В госпіталі буде красиво та порядок», - коментує заступник командира госпіталю, майор Сергій Кондак.

Студенти факультету фізичного виховання і спорту практично за дві години провели прибирання садку: зібрали сміття, пусті пляшки, сухі гілки та побілили насаджені дерева.

«Ми одразу погодились допомогти військовому шпиталю та прибрати територію. Сподіваюсь, що наше прибирання у садку підніме настрій військовослужбовцям», - каже студентка 2-го курсу факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка Людмила Гагіна.

Нагадаємо, що це не перша акція допомоги військовослужбовцям від франківців. Студенти ЖДУ імені Івана Франка регулярно працюють у шпиталі на волонтерських засадах, збирають кошти на придбання необхідних речей. Ближче до Великодня франківці планують провести ще один «суботник» на території Житомирського військового шпиталю.

#Житомир #ЖДУ Франка #студентни #акція #територія #шпиталь,
Оголошення
live comments feed...