• Головна
  • У Житомирі вшанували медиків-воїнів
17:24, 27 березня 2015 р.

У Житомирі вшанували медиків-воїнів

27 березня в Житомирському інституті медсестринства під головуванням директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Торбаса та за участі заступників директора департаменту Сергія Бондарчука та Валентини Грищук, начальника управління ресурсного та фінансового забезпечення ДОЗ Людмили Білошицької, голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алли Супряги відбулося засідання  колегії департаменту  охорони здоров'я облдержадміністрації.

У засіданні також взяли участь керівники ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО, центрів ПМСД, обласних лікувально-профілактичних закладів, навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь та відділів охорони здоров’я міст і районів області, головні штатні та обласні позаштатні спеціалісти (дорослі і дитячі), відповідно до питань порядку денного засідання колегії. Про це повыдомили в прес-центрі ДОЗ.

Із вступним словом виступив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас, який повідомив, що на запрошення ДОЗ сьогодні в роботі засідання колегії беруть участь медичні працівники, які повернулися із зони бойових дій на сході країни, де вони боронили нашу Батьківщину під час Антитерористичної операції. Учасники зібрання стоячи і бурхливими оплесками вітали своїх колег:

​ Архангельського Сергія Руслановича, лікаря-анестезіолога КУ «Центральна районна лікарня Житомирської районної ради»,

​ Морозко Максима Петровича, дитячого лікаря-анестезіолога КУ «Центральна дитяча міська лікарня»,

​ Шубіна Олега Володимировича, лікаря-хірурга КУ «Центральна міська лікарня № 1»,

​ Косована Валентина Івановича, лікаря-дерматовенеролога обласного шкірно-венерологічного диспансеру Житомирської обласної ради.

Від імені всієї медичної спільноти області Олександр Торбас щиро привітав медиків-воїнів та нагородив їх Почесними грамотами департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації «За сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне, добросовісне виконання професійних обов’язків та надання медичної допомоги в складі спеціалізованих медичних бригад в зоні Антитерористичної операції».

-Захищаючи суверенітет нашої держави, - зазначив Сергій Архангельський, - ми завжди відчували вашу повну довіру та велику підтримку з боку державних та волонтерських організацій, а також наших колег-земляків. Хочемо запевнити всіх жителів області, що свій військовий та професійний обов’язок ми виконали з честю. У зоні АТО медики роблять колосальний внесок для здобуття перемоги над чужоземним агресором. Ми на своїй землі, а відтак, Перемога буде за нами! Слава Україні!»

#Житомир #воїни-медики #нагородження,
Оголошення
live comments feed...