• Головна
  • На Житомирщині школярі висаджували молодий ліс
фото, відео
16:02, 28 березня 2015 р.

На Житомирщині школярі висаджували молодий ліс

фото, відео

28 березня в Дубовецькому лісництві Коростишівського району відбулася Акція – садіння дерев. Озеленити Житомирщину взялося шкільне лісництво Харитонівської школи, долучилися керівники області, представники громадських організацій та засоби масової інформації.

Так під час Акції на площі близько 3-х гектарів було висаджено понад 24 тисячі саджанців сосни звичайної та берези повислої. Перед початок фахівці провели майстер-клас садіння дерев та ознайомили правилами техніки безпеки.

Школярі Дубовецького лісництва поділились враженнями від акції та розповіли, що завжди раді допомогти в озелененні краю. У них є навіть свій гімн, який діти залюбки  виконали перед початком садіння. Як розповіли у лісництві, головною метою Акції є виховання у молодого покоління шанобливого ставлення до природи.

Нагадаємо, що з 21 березня у Всесвітній день лісів на Житомирщині стартувала Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». 

Цьогорічна акція «Майбутнє лісу – в твоїх руках» є ювілейною. Започаткована 10 років тому вона і нині має на меті виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, залучення учнівської молоді та громадськості до садіння лісу, забезпечення відкритості діяльності лісової галузі. 

 Довідково:  

У теплицях та розсадниках державних лісогосподарських підприємств вирощено понад 35 мільйонів стандартних сіянців і укорінених живців. Житомирський лісгосп має для садіння майже півмільйона сіянців із закритою кореневою системою. В ході весняної лісокультурної кампанії на Житомирщині вже створено 4105 га лісових культур. Це становить 109% до запланованого під весняне садіння.

#Коростишівське лісництво #ліс #акція #дерева #садіння #лісники #учні,
Оголошення
live comments feed...