• Головна
  • Юні музиканти провели у Житомирі творчий вечір
фото
10:20, 30 березня 2015 р.

Юні музиканти провели у Житомирі творчий вечір

фото

Навесні традиційно у Житомирі проходять творчі звіти музичних шкіл. 28 березня в обласній філармонії своїми здобутками ділились учні і викладачі міської музичної школи №1 ім. Б.Лятошинського, що відзначає 110 років від дня заснування.

 На початку вечора глядачі переглянули фільм про історію закладу, про його педагогів і славетних учнів. Про це передає прес-служба ОДА.

 Більшість професійних музикантиів Житомира, керівники, викладачі мистецьких закладів є випускниками школи. Сьогодні грі на різних музичних інструментах навчаються 650 учнів школи, працюють високодосвідчені викладачі. Багато учнів та колективи закладу кожного року стають переможцями обласних, міжрегіональних та міжнародних оглядів-конкурсів професійної майстерності. Особливо школа пишається зразковим хором «Глорія», яким керує заслужена артистка України Наталя Клименко. Хор знають далеко за межами країни. Колектив школи проводить лекції та бесіди про мистецтво, виступає з концертами перед жителями міста.

 110-річчя від дня заснування школа відзначила втіленням міжнародного наукового та мистецького проекту «Р.Глієр – Б.Лятошинський. Життя і творчість в контексті культури». Було видано збірник наукових статей, в підготовці якого взяли участь 25 учених з 5 країн світу. Відкрита виставка документальних матеріалів з історії школи, проведено низку концертів, майстер-клас та наукову конференцію.

 У творчому звіти закладу взяли участь кращі колективи і виконавці. Серед них – хор «Глорія», ансамблі ударних інструментів, струнних інструментів, гітарістів, саксофоністів, ансамбль скрипалів, естрадно-духовий оркестр. Виступи всіх учасників концерту супроводжувалися гучними оплесками вщерть переповненої зали філармонії.

  Юні музиканти провели у Житомирі творчий вечір (фото) - фото 2Юні музиканти провели у Житомирі творчий вечір (фото) - фото 2Юні музиканти провели у Житомирі творчий вечір (фото) - фото 2Юні музиканти провели у Житомирі творчий вечір (фото) - фото 2

#Житомир #музична школа #№4 #досягнення #вечір #музиканти #Ріхтер
Оголошення
live comments feed...