Прогресивні форми й методи інформаційно - роз’яснювальної роботи Новоград-Волинських податківців

Новоград – Волинська об’єднана державна податкова інспекція  продовжує впроваджувати в практику прогресивні форми й методи  інформаційно  - роз’яснювальної  роботи. Наразі положення Податкового кодексу України й аспекти застосування окремих його норм, провідні фахівці податкової інспекції роз’яснюють  різним категоріям платників податків.
Для того, щоб у платників податків не залишалося нез’ясованих питань, сектор  масово – роз’яснювальної   роботи  та звернень громадян підкріплює практичними  прикладами, проводячи лекції – тренінги. Щочетверга проводяться тренінги для приватних підприємців, учасники заходу довідуються про законодавчі  новації та з’ясовують спірні питання.
9 вересня був проведений семінар для головних бухгалтерів  підприємств та організацій всіх форм власності міста Новограда-Волинського та району по питанню оподаткування прибутку підприємств, податку на додану вартість та податку на доходи фізичних, переваг подання звітності в електронному вигляді осіб згідно норм Податкового кодексу. Фахівці податкової інспекції відповіли на численні запитання і розглянули на конкретних прикладах ситуації, що можуть виникати у бухгалтерів під час роботи.

Прогресивні форми й методи інформаційно  - роз’яснювальної  роботи Новоград-Волинських податківців, фото-1
Прогресивні форми й методи інформаційно  - роз’яснювальної  роботи Новоград-Волинських податківців, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі