• Головна
  • У Житомирі пройде регіональний семінар «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти»
семінар
13:47, 30 березня 2015 р.

У Житомирі пройде регіональний семінар «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти»

семінар

31 березня об 11:00 у 305 ауд. Житомирського державного університету ім. І.Франка (центральний корпус, вхід із вул. В. Бердичівська, 40) розпочне роботу регіональний семінар «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти», який проводиться Українською асоціацією студентського самоврядування в рамках проекту «Національна система забезпечення якості  взаємодії довіри в системі вищої освіти (TRUST) та підтримується Акредитаційною комісією України.

Координатор семінару в ЖДУ – студентка фізико-математичного факультету університету Тетяна Петровська.

Під час семінару відбудеться презентація Української асоціації студентського самоврядування, основних нововведень Закону «Про вищу освіту» та огляд нововведень у сфері органів студентського самоврядування. Також передбачається обговорення  системи забезпечення якості вищої  освіти в новій редакції  Закону України «Про вищу освіту», питання фінансування органів місцевого самоврядування.

У програмі семінару запланована й дискусія «Запровадження участі студентів в процесах забезпечення якості вищої освіти в Україні. Очікування т а потреби для розробки та імплементації нового законодавства в розрізі якості вищої освіти».

Триватиме регіональний семінар «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти» один день.

#Житомир #ЖДУ Франка #семінар #студенти #вища освіта
Оголошення
live comments feed...