• Головна
  • На Житомирщині стартує місячник Червоного Хреста «Здорова нація-2015»
15:27, 30 березня 2015 р.

На Житомирщині стартує місячник Червоного Хреста «Здорова нація-2015»

З 1 квітня по 4 травня Житомирщина приєднається до проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста. Цьогоріч він пройде під гаслом «Здорова нація-2015. Приєднуйся до руху Червоного Хреста».

 Весь комплекс заходів спрямований на привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, переселенців із зони проведення АТО і анексованого Криму. Основна мета місячника полягає в об’єднанні суспільства навколо таких цінностей, як милосердя і співчуття.

 Протягом місяця жителі нашої області зможуть долучитися до збору продуктів харчування, одягу та грошей для подальшої допомоги найуразливішим верствам населення. Усі зібрані кошти та засоби, які надійдуть до організацій Товариства Червоного Хреста, будуть спрямовані на надання адресної матеріальної допомоги незахищеним громадянам. В першу чергу, її отримають постраждалі внаслідок збройного конфлікту на сході України, а саме діти, переселенці та ті, хто втратив здоров’я чи отримав серйозні психічні і фізичні травми.

 Всеукраїнський місячник «Здорова нація-2015. Приєднуйся до руху Червоного Хреста» пройде у всіх містах і районах Житомирщини. Кожен житель області зможе приєднатися до благородної справи – захисту життя та полегшення людських страждань.

#Житомир #Червоний хрест #Здорова нація-2015
Оголошення
live comments feed...