14:43, 30 березня 2015 р.
Як надаватимуть субсидії у Житомирській області
Голова облдержадміністрації Сергій Машковський підписав розпорядження «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій».
Згідно із розпорядженням, до 6 квітня буде проведена нарада з керівниками райдержадміністрацій, міськими головами, керівниками районних та міських управлінь соціального захисту населення, зацікавлених підприємств, установ та організацій з питання надання субсидій населенню.
Надавачам послуг з електропостачання – ПАТ «ЕК «Житомиробленерго», газопостачання – ПАТ «Житомиргаз» та централізованого опалення рекомендовано виготовити бланки заяви про призначення житлової субсидії, декларації про доходи і витрати осіб та інформаційні матеріали. Бланки споживачам мають бути доставлені Житомирською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» в термін до 10 квітня та до 1 листопада 2015 року.
Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації рекомендовано до 6 квітня розробити дорожню карту щодо соціальної підтримки мешканців області при оплаті житлово-комунальних послуг.
Персональна відповідальність за організацію надання житлових субсидій населенню покладена на керівників райдержадміністрацій, директорів департаментів облдержадміністрації: праці та соціального захисту населення, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, житлово-комунального господарства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...