• Головна
  • 100-річний ювілей відзначив житомирянин Олексій Погарський
10:03, 31 березня 2015 р.

100-річний ювілей відзначив житомирянин Олексій Погарський

30 березня відзначає свій 100-річний ювілей житомирянин Олексій Порфирійович Погарський.

 Олексій Порфирійович Погарський народився 30 березня 1915 року у с. Георгієвці Полтавського району Омської області. З 20 дітей  в родині голодну зиму 1930-31 років пережили десятеро.Треба було виживати, і 16-річний Олексій поїхав у місто вчитися на бухгалтера. Одружився, народилася донька Людмила.

 У червні 1941-го його мобілізували одним із перших. Був кілька разів поранений. А у 29 років втратив ногу. Та не здався. Заочно закінчив Київський інститут народного господарства. У мирний час працював головним бухгалтером у різних установах .

 1961 р. родина Погарських переїхала до Житомира. І тут Олексій Порфірійович знайшов собі справу:  працював головним бухгалтером у будівельному тресті, на силікатному заводі.

 Він вже давно на пенсії. Стежить за подіями у країні та світі. Але йому важко  розуміти, чому люди б’ються між собою, чому не хочуть жити спокійно. Вважає секретом свого довголіття  бажання жити та загартованість до труднощів. І у сто рокІв він не скажиться ані на тиск, ані на серце. із гордістю вдягає на свята свої 18 нагород, серед яких – орден Вітчизняної війни 1 ступеня, медаль "За відвагу".

 Його старість зігріває донька, 5 онуків, 5 правнуків, 2 праправнуки.

 Довідка: в Житомирській області проживає 20 людей,  яким 100 і більше років. Із них трьом особам – 105 років.

#Житомир #ювілей #100 років #Олексій Погарський
Оголошення
live comments feed...