![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
виховання
09:49, 31 березня 2015 р.
У Житомирі для неповнолітніх ув’язнених розпочався курс лекцій «Відповідальне життя»
виховання
30 березня представник громадського об’єднання «Культурно-просвітницький центр «Шлях до життя» Сергій Козлов відвідав неповнолітніх, які тримаються у СІЗО при Житомирській установі виконання покарань (№8), з програмою «Відповідальне життя». Даний захід розпочинає цикл лекцій, направлений на формування позитивного погляду на життя та профілактику негативних явищ в середовищі неповнолітніх.
Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.
Перший урок на тему «Мрії та перешкоди» підлітки слухали дуже уважно, брали участь у дискусіях. Під час відеопрезентації, яку коментував Сергій Козлов, неповнолітні в’язні упізнали багатьох успішних людей, серед яких був наш земляк Сергій Павлович Корольов. На цих позитивних прикладах розпочалась кропітка робота по формуванню у дітей життєвих цінностей і цілей.
Циклом із 10 лекцій представники ГО «Культурно-просвітницький центр «Шлях до життя» мають намір охопити всіх неповнолітніх ув’язнених і донести до них соціально важливу інформацію про шкідливі наслідки вживання алкоголю, тютюну, наркотиків, як уберегтись від ВІЛ/СНІД, про гроші і роботу, про любов, секс та дошлюбні відносини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...