• Головна
  • Міжнародний день театру в Житомирі відзначили своєрідним сценічним експериментом
12:03, 31 березня 2015 р.

Міжнародний день театру в Житомирі відзначили своєрідним сценічним експериментом

Міжнародний день театру житомирський музично-драматичний театр імені І.Кочерги зустрів прем’єрою. Акторська трупа, балет, музиканти представили на суд глядача музичну містерію "П'ятниця 13-го".

Це – своєрідний експеримент. Вперше на театральних підмостках відбулося дійство, в якому головна роль була відведена акторам оркестру. І жодного слова впродовж всієї вистави – лише музика, хореографія, невербальна мова акторів. Ідея створення вистави належить художньому керівнику театру, заслуженому діячу мистецтв України Наталії Тімошкіній:

"За задумом вся вистава є музичною Тому мені не хотілося поєднувати поезію або накладати діалоги. Дуже хотілося, щоб глядач домислив все сам. Тому що музика – це асоціація, це емоція. Це було принципово. Тому в виставі є сюжет, але немає жодного слова, є тільки звуки, голос і не більше того".

Як же глядач сприйняв такий експеримент – ми поцікавилися у людей одразу після вистави.

"Вразила незвичайність вистави. Це щось нове. І все зрозуміло, адже дуже гарно все показано. Можна тільки догадуватися, скільки сил актори вклали в постановку. Все дуже сподобалося".

Наступний прем’єрний показ вистави "П'ятниця 13-го" запланований на 16 квітня.

#Житомир #театр #експеремент,
Оголошення
live comments feed...