• Головна
  • Житомирянин став двократним Чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту
15:08, 31 березня 2015 р.

Житомирянин став двократним Чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту

Юний рятувальник із Житомира Юрій Кравченко продовжує збирати спортивні нагороди. Тепер юнак став двократним Чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту.

З 25 по 27 березня 2015 року в м. Вінниця 14 збірних команд із різних куточків нашої держави боролися за першість у Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Учасники були розділені на три вікові групи: молодшу (віком 13-14 років), середню (15-16 років) та старшу (16-18 років). Протягом 2-х днів юні спортсмени змагалися у традиційних видах пожежно-прикладного спорту: підйомі по штурмовій драбині та подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.

У підсумку, в напруженій боротьбі завдяки вдалим виступам учасників житомирської команди у всіх видах, юний колектив майбутніх рятувальників заслужено здобув 6-е загальнокомандне місце. Про це повідомляє У ДСНС у Житомирській області.

Довгоочікуваною нагородою для області стала золота нагорода житомирянина Юрія Кравченка у подоланні 100 метрової смуги перешкод та підйомі по штурмовій драбині серед учасників старшої групи.

Успіх команди став можливим завдяки цілеспрямованій роботі над собою кожного її учасника під керівництвом тренера – майстра спорту України Олександра Камінчука.

Приємно констатувати, що Юрій Кравченко є бронзовим призером Чемпіонату світу з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Житомирянин здобув цю медаль у липні 2014 року на змаганнях, що проходили в Чехії.

#Житомирянин #пожежно-прикладний спорт #Юрій Кравченко #двократний чемпіон
Оголошення
live comments feed...