Українські військовослужбовці здобули друге місце на “IronChallenge”

Українські військовослужбовці зі складу 15-ї ротації національного контингенту у Косовому взяли участь у Богатирських змаганнях “IronChallenge”, що відбулися на американській військовій базі “Bondsteel”.
У кожній команді було по десять учасників. Команду “Gladiators” представляли українські миротворці, команду “MonsterMash” – військовослужбовці з американського миротворчого підрозділу, команду “GermansTeam” – німецькі військовослужбовці.
За словами заступника командира національного контингенту з виховної роботи гвардії майора Василя Стасієва, миротворці змагалися у буксируванні автомобіля “Нummer”, пересуванні 240-кілограмового колеса, перенесенні мішків з піском та утриманні двох п’ятнадцяти фунтових гантелей.
На початку змагань відбулося жеребкування, згідно з яким українським миротворцям випало виконувати всі вправи першими, що надавало нашим суперникам певну перевагу.
Змагання розпочалося з буксирування автомобіля “Нummer” на відстань 40 метрів з водієм у кабіні. Переможцями цього етапу стали німецькі та американські військовослужбовці.
Під час виконання другої вправи з пересування 240-кілограмового колеса на відстань 50 метрів українська команда знову посіла третє місце, але вже у наступному випробуванні з перенесення п’ятдесяти мішків з піском на відстань 30 метрів та укладання їх на спеціальну платформу українські військовослужбовці стали кращими.
Наступна вправа, у якій українські миротворці стали безперечними переможцями, – це “BondsteelIronCross” – підняття двох п’ятнадцяті фунтових гантелей та утримання їх, доки м’язи не ослабнуть.
У підсумку Богатирських змагань, за кількістю набраних балів місця були розподілені наступним чином: перше місце виборола команда німецьких миротворців, українські військовослужбовці на чолі з капітаном команди гвардії старшим лейтенантом Артемом Помазом здобули “срібло”, а третє місце посіли господарі змагань – американські військовослужбовці.


майор І. С. АРЄФ'ЄВ
помічник командира контингенту
(зі зв’язку з засобами масової інформації)

Українські військовослужбовці здобули друге місце на  “IronChallenge”, фото-1
Українські військовослужбовці здобули друге місце на  “IronChallenge”, фото-2
Українські військовослужбовці здобули друге місце на  “IronChallenge”, фото-3
www.novograd.osp-ua.info
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі