
11:49, 6 квітня 2015 р.
У Житомирі з квартири багатоповерхівки визволяли 12-річну дитину
5 квітня до рятувальників 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Житомир надійшло прохання допомогти відчинити двері квартири в одній з багатоповерхівок обласного центру. До служби порятунку «101» зателефонувала жінка та повідомила, що в зачиненому помешканні перебуває її 12-річний племінник.
Як з’ясувалося, господарка вийшла із дому у своїх справах, а коли повернулася – не змогла ні достукатися, ні додзвонитися до свого племінника.
Прибувши до місця виклику, бійці ДСНС встановили, що квартира, де перебував зачинений хлопчик – на третьому поверсі 9-типоверхівки. Рятувальники за допомогою трьохколінної драбини дісталися до вікна квартири та почали стукати в нього, в надії, що юнак все ж почує їх. Коли ж бійці ДСНС вже хотіли знімати віконне скло, побачили, що в оселі бігав переляканий «полонений».
Як стало відомо пізніше, хлопчик слухав музику, лежачи на ліжку, і так й заснув у навушниках. Прокинувся лише від гучного стукоту та криків. На щастя, допомога медиків йому не знадобилася.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:54
Вчора
18:30
20 грудня
09:15
18 грудня
16:10
16 грудня
Оголошення
15:26, 19 грудня
15:58, 23 грудня
2
09:35, 19 грудня
1
