![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
фото
15:36, 6 квітня 2015 р.
Житомирські фігуристи здобули нагороди в Одесі
фото
02-03 квітня 2015р. на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Крижинка» в м. Одеса відбулись всеукраїнські змагання з фігурного катання серед любителів «На весняній хвилі».
Змагалися учасники віком від 3,5 до 40 років з різних куточків України. Були представлені такі міста: Біла Церква, Київ, Житомир, Харків, Полтава, Вінниця, Одеса, Дніпропетровськ та Кривий Ріг. Житомир та область представляла команда у складі 7 учасниць. За результатами змагань наші фігуристки привезли 5 призових медалей і кубків у різних вікових категоріях.
Ось імена переможців:
Огієнко Софія, категорія Bronze Free, 1 місце
Прилепа Марина, категорія Bronze Free, 2 місце
Башинська Евеліна, категорія Silver Free, 2 місце
Остапенко Вероніка, категорія Silver Free, 3 місце
Коденко Христина, категорія Gold Free, 3 місце
«Усі учасники мали високий рівень підготовки, тому боротись було непросто» – каже Христина Коденко, призерка в категорії Gold Free – «Одеса зустріла нас тепло і дуже по-дружньому. Атмосфера змагань була просто чудова. Вболівали не лише за своїх, підтримували якщо дітки падали, і раділи перемогам.»
Ще раз вітаємо нашу команду із перемогою!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...