• Головна
  • Хлібозаводам Житомирщини рекомендують встановити обґрунтовані ціни на продукцію
12:28, 7 квітня 2015 р.

Хлібозаводам Житомирщини рекомендують встановити обґрунтовані ціни на продукцію

 Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України надано рекомендації ТОВ “Бердичівський хлібозавод”, ПАТ “Ємільчинський хлібозавод”, ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”, ПАТ “Овруцький хлібозавод” та ПАТ “Коростенський хлібозавод”.

До собівартості хліба, крім інших витрат, входять витрати на природній газ. У діючій ціні хліба закладена вартість газу 8900,00 грн за 1000 м3 . Разом з тим, з 01.04.2015 постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31.03.2015 № 966 установлено граничний (максимальний) рівень ціни на природний газ, що реалізується промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання на рівні 7200,00 грн за 1000 м3..

Тому, застосування з 01.04.2015 вищезазначеними хлібозаводами планових калькуляцій на хлібобулочні вироби, введених в дію в березні 2015 року, в яких врахована ціна на природний газ, що використовується товариствами для виробництва хліба, на рівні вищому, ніж існуючий, призвело до встановлення з 01.04.2015 економічно необґрунтованих цін на масові сорти хліба простої рецептури.

З метою припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, адміністративною колегією Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендовано ТОВ “Бердичівський хлібозавод”, ПАТ “Ємільчинський хлібозавод”, ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”, ПАТ Овруцький хлібозавод” та ПАТ “Коростенський хлібозавод” переглянути оптово-відпускні ціни на масові сорти хліба простої рецептури та встановити їх на економічно обґрунтованому рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #хліб #хлібозавод #ціни #антимонопольники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...