• Головна
  • На Житомирщині затримали викрадача автомобіля
фото
11:44, 9 квітня 2015 р.

На Житомирщині затримали викрадача автомобіля

фото

Правоохоронці розшукали викрадену ВАЗівку у гаражі жителя Бердичева. З’ясувалось, що чоловік устиг пошкодити автомобіль у ДТП та вже почав розбирати його на запчастини. Триває розслідування кримінального провадження, - повідомляє прес-служба УМВС України у Житомирській області.

За словами 42-річного бердичівлянина, який звернувся до міліції, увечері 3 квітня він лишив свій «ВАЗ-21010» у дворі багатоповерхівки, поруч із кафе, в якому відпочивав. Він не зміг чітко пояснити обставини зникнення своєї автівки.

Як повідомив т.в.о. начальника Бердичівського МВ УМВС Олег Войтюк, оперативники карного розшуку з’ясували, що викрадення авто вчинив 24-річний місцевий житель, який відпочивав у тому ж кафе, що і заявник. У ході застілля молодик взяв у чоловіка ключі та запропонував завезти його додому. Однак не виконав обіцянку, а висадив на одній із вулиць. Згодом зловмисник, не впоравшись з керуванням, пошкодив автівку. Відтак відігнав її у власний гараж, де почав розбирати на запчастини, аби продати.

Саме там правоохоронці знайшли пошкоджений автомобіль.

Зараз триває розслідування кримінального провадження. Відповідно до ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, такі протиправні дії караються штрафом від 1000 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням чи позбавленням волі терміном від 3 до 5 років.

Вирішується питання щодо обрання затриманому міри запобіжного заходу.
На Житомирщині затримали викрадача автомобіля (фото) - фото 1На Житомирщині затримали викрадача автомобіля (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #автокрадій #затримання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних засобів з місячним оборотом до 1,5 млн грн – шістьом особам повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...