
18:09, 10 квітня 2015 р.
Учителька із Житомира зіграла сувору вахтершу в молодіжному серіалі
Отже, як ви вже здогадалися, для подорожі по "Країні У" пакувати валізи не обов'язково. Але! Будьте пильні, щоб не втратити вміст свого гаманця. Новий персонаж - торговець Коля - знає, як можна впарити вам будь-яку річ!Такі кумедні телеметаморфози почнуться 13 квітня на каналі ТЕТ.
Сімферопольські гопники спробують перехитрити вахтершу гуртожитку
Як показує практика, перехитрити вахтершу складно, але - можливо! У Сімферополі гопникам Мішані і Кабанові доведеться пробратися в гуртожиток швейного училища, перехитривши пильну вахтершу - яка майже лежить у них на шляху. Її грає досвідчена фронтвумен команди КВН "Дівчата з Житомира", а поза сценою вчитель української мови та літератури - Марина Поплавська.
- Моя героиня, так сказать, "генерал на своем месте", человек, призванный блюсти порядок. Я рада, что создатели проекта решили, что такую эпатажную вахтершу - Тамару Васильевну - получится сыграть именно у меня, - зізнається Марина Поплавська.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:50
Вчора
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
Оголошення
20:55, 30 листопада
1
17:01, 5 грудня
1
09:11, 8 грудня
20:55, 30 листопада
1
23:50, 7 грудня
46
