Житомирськими податківцями розглянуто 4 запити на отримання публічної інформації

Введення в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації» сформувало чіткий, визначений порядок здійснення та забезпечення кожного на доступ до інформації, якою володіють органи державної податкової служби.
Незважаючи на короткий час існування нового структурного підрозділу, що готують відповіді на запити відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» В ДПА у Житомирській області вже є перші результати. Так, станом на 01 вересня 2011 року  на електронну та поштову адресу ДПА в області надійшло 4 інформаційних запита, в тому числі:
- із редакції газети - 1;
- із Облдержадміністрації - 1;
- безпосередньо від громадян -1;
- безпосередньо від юридичних осіб -1.
Запитувачів цікавила інформація щодо ставок місцевих податків та зборів, проведення аудиту використання бюджетних коштів та виконання рішення суду.
Всі запити були своєчасно розглянуті та надані вичерпні відповіді.
Для зручності платників податків на офіційному сайті ДПА у Житомирскій області (www.dpa.zt.ua) функціонує тематичний розділ «Доступ до публічної інформації», який містить Закон України від 13.01.2011 р. №2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання в ДПА в області, Порядок складення, подання запитів, форми запитів на інформацію та інші документи, які регламентують доступ до публічної інформації.

Сектор із забезпечення доступу до публічної інформації
ДПА у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі