В Житомирі для допомоги дітям-сиротам продаватимуть благодійні квитки

Житомирське обласне відділення Дитячого фонду України виступило з ініціативою випуску та реалізації благодійних квитків для підтримки дітей-сиріт, які проживають в області.

Згідно з даними обласного Центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді в області проживає 3784 дитини , позбавлені батьківського піклування. Лише в Житомирі - 437 дітей-сиріт. Переважна більшість з них живе в сім'ях далеких чи близьких родичів, решта – в прийомних сімях та інтернатах. Всі вони в ранньому віці зазнали великої втрати найближчих людей – мати і тата.

Кошти, отримані від реалізації благодійних квитків, відділення Дитячого фонду в Житомирській області, витратить на організацію культурних заходів та екскурсій для дітей-сиріт.
Квитки для розповсюдження можна отримати в Дитячому фонді за адресою: Житомир. майдан ім..С.П. Корольова,12 кімн.213. Тел. Для довідок -223674 чи 0952420072.Кошти від реалізації квитків можна перерахувати на р/р 26005000038397В ПАТ «Укрсоцбанк» м.Київ , МФО 300023,код 05810175.Одержувач : Житомирське обласне відділення Дитячого фонду України

30 вересня Україна втретє на державному рівні відмічає День усиновлення. З календаря ця дата вибрана не випадково – саме в цей день православна церква  відмічає пам'ять  мучениць Віри, Надії, любові та матері їх Софії. Віра, Надія та Любов — основні християнські  доброчинності ,а доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям, повідомляє прес-служба обласного відділення Фонду.

1.zt.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі