• Головна
  • Уряд Швейцарії обрав Житомир для втілення Європейської енергетичної відзнаки
16:52, 20 квітня 2015 р.

Уряд Швейцарії обрав Житомир для втілення Європейської енергетичної відзнаки

Слідом за Вінницею, яка першою долучилася до проекту, інформаційну, технічну та фінансову підтримку фахівців отримає Житомир. Про це повідомив Паскаль Штайнгрубер – аудитор, фахівець міжнародного офісу ЄЕВ під час робочої наради у Житомирі, - повіжомили в  УЗГ міської ради.

Паскаль Штайнгрубер зазначив, що процес отримання цієї відзнаки – це не просто перелік заходів, обов’язкових до виконання, а довготривала кропітка робота.

«Житомиру необхідно дотримуватись багатьох зобов'язань і докладати зусиль, щоб отримати цю нагороду. Але, поспілкувавшись з вами і відштовхуючись від досвіду своїх попередніх візитів, я бачу, що ви хочете і будете працювати над втіленням Європейської енергетичної відзнаки», – каже Паскаль Штайнгрубер.

Європейська енергетична відзнака була започаткована Швейцарією у 1988 році та швидко зарекомендувала себе як якісна система управління і була інтегрована до національної енергетичної політики. Зараз – це міжнародний інструмент підтримки міст, націлених на стійку енергетичну політику та міський розвиток шляхом раціонального використання енергоресурсів та збільшення частки відновлювальних джерел в енергетичному балансі міста. На сьогодні більше 1200 міст з 12 країн світу беруть участь у ЄЕВ, більше 600 з яких вже отримали цю відзнаку.

Загалом, від Швейцарського уряду, Житомир у 2015 році отримає 15,1 млн. швейцарських франків грантових коштів на термомодернізацію садочків та реконструкцію котелень. У гривневому еквіваленті ця сума рівняється, фактично, трьом бюджетам розвитку Житомира.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #енергоефективність #Європейської енергетичної відзнаки #Паскаль Штайнгрубер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...