Відбулось засідання Ради старійшин

29 вересня о 12.00 год. відбулось засідання Ради старійшин при міському голові. На засіданні були присутні перший заступник міського голови Галина Семенець, головний архітектор м. Житомира Тарас Борис та директор КП “Інспекція з благоустрою м. Житомира” Юрій Самборський.

Голова Ради старійшин Валентин Острожинський розпочинаючи засідання звернув увагу на те, що: “Сьогодні, в країні й у місті молодь надзвичайно пасивна. І не лише до загальнодержавних процесів а й до того, що і як відбувається у рідному місті. Тому, наше головне завдання, як представників старшого покоління, докласти максимум зусиль, щоб донести молоді необхідність іх активної участі в розбудові держави та міста зокрема.”

До порядку денного засідання було внесено питання: обговорення підготовки нового генерального плану міста, питання благоустрою Житомира та проблеми якості розміщеної в місті реклами.

“Досвід членів Ради старійшин є величезним та необхідним. Вирішення багатьох питань розвитку міста потребує активного залучення досвіду старших поколінь, а також активізацію молодих житомирян.” - зазначила Галина Семенець.

При обговоренні питання підготовки нового генерального плану міста головний архітектор, Тарас Борис, підкреслив: “Підготовка нового генерального плану міста — це велика та дуже кропітка робота, але ми повині її робити.”

“Громада міста — це нарізний камінь розвитку Житомира, а головне — це господар міста.” - завершив Валентин Острожинський.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

Відбулось засідання Ради старійшин, фото-1
Відбулось засідання Ради старійшин, фото-2
Відбулось засідання Ради старійшин, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі