• Головна
  • У Житомирі розпочинає реалізацію проект «Космос починається на Землі»
проект
14:19, 27 квітня 2015 р.

У Житомирі розпочинає реалізацію проект «Космос починається на Землі»

проект

На відзначення 25-річчя з дня заснування Державного космічного агентства України  (лютий, 2017 рік),  Музей космонавтики ім. С.П. Корольова розпочинає реалізацію проекту «Космос починається на Землі», який має на меті всебічно представити різні підрозділи, що входять до складу ДКАУ, розповісти про їх становлення та розвиток, діяльність на сучасному етапі.  У рамках цього проекту 28 квітня 2015 р. о 16 годині у музеї  відбудеться презентація Головного центру спеціального контролю ДКАУ «Земля і космос: вітчизняний наземний комплекс ГЦСК – наука і технології».

Головний центр спеціального контролю  входить  до складу  підприємств і організацій, які об'єднує Державне космічне агентство України. Центр  активно розвиває такі напрямки  наукової діяльності, як розвиток автоматизованої системи збору та обробки геофізичної інформації, розробка методів збору та обробки геофізичної інформації та її комплексного аналізу, розробка та випробування прикладного програмно-математичного забезпечення для автоматизованої обробки геофізичної інформації тощо.  Разом з тим, ГЦСК активно співпрацює з Національним антарктичним науковим центром: на українській станції «Академік Вернадський» встановлено сейсмоакустичний комплекс, на якому проводяться цілодобові спостереження, а  з 2000 року фахівці центру брали участь майже у всіх експедиціях, дві з яких вони безпосередньо очолили.

  Запрошуємо взяти участь у заході, зустрітися з керівниками і ветеранами центру, з перших вуст почути цікаві розповіді про роботу в Антарктиці, оглянути виставку «Сторінки історії ГЦСК» та авторську фотовиставку учасника двох антарктичних  експедицій О.І.Лящука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #музей космонавтики #космос #земля #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...