• Головна
  • У Житомирі підвели підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології
09:23, 28 квітня 2015 р.

У Житомирі підвели підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології

В актовій залі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулося урочисте закриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології.

Заявки для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з біології подали 64 студента з 33 вищих навчальних закладів України. Членами журі були поважні науковці з різних вищих навчальних закладів і науково-дослідних інститутів Києва, Харкова, Херсону, Умані, Луцька, Тернополя і Житомира.

Честь представляти ЖДУ ім. І. Франка на олімпіаді випала студенткам природничого факультету Маргариті Дємідовій (3 курс) та Лесі Сімон (6 курс).

У перший день заключного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології відбувся теоретичний тур, де студенти могли продемонструвати свої знання із базових біологічних дисциплін.  Другого дня – практичний тур та комп’ютерне тестування, яке пройшло на базі фізико-математичного факультету університету. Зауважимо, що питання останнього туру охопили великий спектр завдань з різних біологічних дисциплін: цитології, анатомії, морфології та фізіології рослин, анатомії і фізіології людини. Члени журі відзначили гарну підготовку студентів.

По завершенні наукових змагань кращих майбутніх біологів України відбулися урочистості, під час яких дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів отримали кращі з кращих. Нагороди переможцям вручали ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка, доктор філософських наук, професор Петро Саух та голова журі доктор біологічних наук, завідувач кафедри ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття ЖДУ ім. І. Франка Галина Киричук.

Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології 2015 року став Архипов Ігор Геннадійович (Національний медичний університет імені О. О. Богомольця).

Дипломи 2 ступеня здобули

Баркасі Золтан Ласлович (Ужгородський національний університет)

Дємідова Маргарита Валентинівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка).

Дипломи 3 ступеня отримали

Флоріна Тетяна Степанівна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)

Калініченко Каріна Олександрівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

Шлахтер Михайло Леонідович (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна)

Дармостук Валерій Вікторович (Херсонський державний університет).

 Оргкомітет студентської олімпіади з біології висловлює подяку членам журі за активну участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології та за кваліфіковану, безкомпромісну роботу з перевірки завдань. Окрема вдячність студентам факультету фізичного виховання та спорту ЖДУ ім. І. Франка, які дарували гарні пісні та піднесений настрій учасникам олімпіади, членам журі та всім присутнім на закритті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДУ Франка #олімпіада #біологія #етап
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...