• Головна
  • На Житомирщині виріс рівень захворюваності на грип та ГРВІ
статистика
15:25, 28 квітня 2015 р.

На Житомирщині виріс рівень захворюваності на грип та ГРВІ

статистика

У Житомирській області на 17 тижні епідсезону 2014-2015рр. в порівнянні з минулим відбувається ріст рівнів захворюваності на грип та ГРВІ на 4,4%.

Про це повідомляє головне управління Держсанепідслужби у Житомирській області.

Всього захворіло 4739 осіб, показник на 10 тисяч населення складає 37,8, що на 9% нижче епідемічного порогу (41,2). Тобто, в цілому по області рівні захворюваності не перевищують епідемічних. Серед захворілих 68,7% становлять діти до 17 років.

При лабораторному обстеженні хворих на грип та ГРВІ в поточному епідсезоні превалюють віруси парагрипу (55,5%), аденовіруси (17,8%), Rs-віруси (15,7%), віруси грипу А (2,1%) та В (8,9%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #область #грип #ГРВІ #рівень #зріст
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі триває рейтингове електронне голосування щодо перейменувань вулиць
ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ
Оголошення
live comments feed...