14:00, 3 жовтня 2011 р.

До уваги бухгалтерів!

Згідно із статтею 22 Закону України від 23 грудня 2010 року №2857-VI «Про Державний бюджет України на 2011 рік» з 1 жовтня 2011 року змінюється місячний та погодинний розмір мінімальної заробітної плати. Розмір мінімальної заробітної плати становитиме 985 гривень на місяць та 5,92 гривні за годину. Такі розміри будуть тривати до 30 листопада поточного року.

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою для підприємств усіх форм власності та господарювання, а також для фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників. Розмір заробітної плати за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці не може бути менше, ніж розмір мінімальної заробітної плати.
ДПА у Житомирській області звертає увагу на неприпустимості виплати заробітної плати у розмірі, менше ніж законодавчо встановлений, а також виплаті заробітної плати у "конвертах". Адже при виплаті зарплати у незаконний спосіб, суб'єкти підприємницької діяльності можуть бути притягнуті до відповідальності, тому що «тіньова» виплата може бути розцінена як ухилення від сплати податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...