13:20, 4 жовтня 2011 р.

Швидко і фігурно

Час від часу вони збираються, аби продемонструвати одне одному свою майстерність і довести, що недарма обрали собі за професію справу нелегку і відповідальну – вчити людей водінню автомобіля. У рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 20-й річниці товариства сприяння обороні України, у Бердичеві відбулися змагання з фігурного й швидкісного водіння між представниками місцевого спортивно-технічного клубу і автошколи ТСОУ. Від цих чоловіків у значній мірі залежить, чи покращиться зрештою на автошляхах міста і всієї країни культура водіння, тож проводячи подібні змагання, їхні організатори не можуть не переслідувати певну мету.

Олександр Федорчук, голова Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: «У першу чергу, це показати свою дисциплінованість, майстерність у виконанні тих вправ, що закладені у положення про ці змагання. Своїм прикладом ці чоловіки мають показати, що дійсно є майстрами-інструкторами. Ці змагання підвищують їхню майстерність, їхню відповідальність за навчальний процес, що його вони проводять зі своїми слухачами. А наші слухачі, у свою чергу, мають не допускати помилок у керуванні, не допускати аварій...»

Перше, що чекало на учасника змагань, то колодки. Водій мав провести свою автівку таким чином, аби її колеса не зачепили жодної з дерев’яних перешкод. Опісля колодок – ще одна «приємність»: так званий «тещин дворик». На те, щоб акуратно розташуватися у «кишені», не зачепивши при цьому жодного стовпчика, потрібно неабияке вміння. А далі – ще ціла купа різного роду етапів, як то «гараж», «змійка» тощо. У кожного з учасників за плечима чималий досвід керування автомобілем, у кожного – своя тактика: хтось стартує рвучко, хтось – не кваплячись, один – несеться, так що курява стелиться, інший зважує кожен рух. Водій цієї «дев’ятки» поєднав у своєму стилі усе – швидкість, точність, досвід, кураж. Олексій Грабчак – із «молодих», в автошколі викладає не так давно, та за цей час заробив собі непохитний авторитет серед аксакалів доріг і гуру стартера й радіатора.

Олексій Грабчак, інструктор індивідуального навчання водінню БАШ: «Мене запросили на роботу, тому що знають, що я люблю автомобілі, люблю навчати людей їздити. Приємно бачити, як твій учень їде, приємно, коли він дякує тобі за навчання. Перш за все, справжній водій має бути спокійним, урівноваженим і думати над тим, що він робить. Думай – потім роби.»

Ці принципи, а також вправність справжнього водія допомогли Олексію посісти у змаганнях І місце. Другим на них став колега Грабчака по автошколі Анатолій Савчук. ІІІ місце дісталося інструктору спортивно-технічного клубу Олександру Орлюку. Усіх їх нагородять на урочистому закритті місячника оборонно-масової роботи.

Швидко і фігурно, фото-1
Швидко і фігурно, фото-2
Швидко і фігурно, фото-3
Швидко і фігурно, фото-4
Швидко і фігурно, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Рудий кіт Міккі із Житомира потрапив до Книги рекордів України, — ФОТО
РЕКОРД УКРАЇНИ
Оголошення
live comments feed...