• Головна
  • У Житомирі відкриється фотовиставка «Волонтери Червоного Хреста»
виставка
09:35, 6 травня 2015 р.

У Житомирі відкриється фотовиставка «Волонтери Червоного Хреста»

виставка

6 травня Житомирська обласна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича запрошує всіх на відкриття фотовиставки "Волонтери Червоного Хреста".

Організатори проекту: Товариство Червоного Хреста України, Київський національний університет технологій та дизайну, Коледж КНУТД , Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Більше року тому на вулицях Києва сталися події, в яких активно брали участь волонтери Червоного Хреста. Зі спогадів волонтерів, учасників цих подій: « В той момент люди робили не те, що нам би хотілося і представляли не ту сторону, яку нам би хотілося, але після того, як ти одягаєш форму Червоного Хреста, ти не маєш права надавати перевагу якійсь стороні. Червоний Хрест –нейтральний, він повинен таким залишатися. Адже за принципом Червоного Хреста допомога має надаватися будь-якій із сторін. Як і люди, різні за своїми поглядами, а кров мають однакового кольору. Ми були буфером між ними і протестуючими. Тому на Майдані перев’язували і майданівців, і беркутівців, і працівників внутрішніх військ».

Товариство Червоного Хреста України спільно з Київським Національним університетом технологій та дизайну і коледжем КНУТД ініціювали фотовиставку «Волонтери Червоного Хреста».

На виставці представлені більше 60 робіт, створених на Майдані в гарячі дні Революції Гідності, під час навчань загонів швидкого реагування, під час допомоги ветеранам другої світової війни. Також виставкові фото охоплюють діяльність волонтерів обласної організації Червоного Хреста України.

Організатори виставки спрямували погляди фотографів та фотожурналістів на волонтерську діяльність для пропагування основоположних гуманітарних принципів, започаткованих Міжнародним Рухом Червоного Хреста.

Фотовиставка приурочена Всесвітньому дню Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, який відзначається 8 травня.

У ПРОГРАМІ презентації фотовиставки - прес-конференція.

Під час відкриття фотовиставки буде проведений збір коштів для поранених в АТО.

Місце проведення: Житомирська обласна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича. Відкриття: о 12:00 6 травня 2015 року. Виставка триватиме до 15 травня.

банер фотовиставка (4)

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

ГОДИНИ РОБОТИ ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ :

Пн.-Нд. 10:00-19.00 Вихідний день - п'ятниця.

Вхід на фотовиставку безкоштовний

Подробиці на сайті www.video-foto.com.ua

Організатори виставки висловлюють подяку Житомирській обласній бібліотеці ім. Івана Огієнка, Благодійному фонду " Ангели добра України", а також інформаційним спонсорам -обласній державній телерадіокомпанії, радіостанції "Житомирська хвиля", обласній організації Національної Спілки журналістів України.

#Житомир #бібліотека Ольжича #фотовиставка #Волонтери #Червоний хрест
Оголошення
live comments feed...