• Головна
  • У Житомирській федерації волейболу новий керівник
16:14, 4 жовтня 2011 р.

У Житомирській федерації волейболу новий керівник

На засіданні міської федерації волейболу, яке відбулось в Житомирі минулого тижня практично одноголосно новим керівником федерації було обрано Вадима Константиновича Кравченка.

На засіданні були присутні біля 20 чоловік — тренерів відділення ДЮСШ, викладачі навчальних закладів І-ІV рівня акредитації, представники аматорських команд. Питання про нового голову стало одним з найгарячіших, а бажаючих зайняти посаду практично не було. Після досить тривалої дискусії на неї погодився Вадим Константинович. На цій посаді він замінив Константина Борака. Останній на зібрання просто не з’явився.

Вадим Кравченко працює викладачем фізичної культури в ЗОШ №21, а також тренером відділення волейболу ДЮСШ «Колос». До речі, саме він тренував команду моделей Gloria, яка на День молоді виграла турнір з пляжного волейболу серед модельних агенств. Тепер же Кравченко доведеться займатись розвитком всієї міської федерації, організацією змагань і пошуками джерел фінансування, налагоджувати контакти з іншими федераціями. Роботи буде чимало, адже в Житомирі зараз налічується блзько 13 чоловічих і 11 жіночих команд з волейболу, щорічно під егідою федерації проводиться чемпіонат і кубок міста та два міжнародні турніри на кубок міського голови — ветеранський і студенський.

Також на засіданні федерації обговорили питання підготовки чергово чемпіонату міста з волейболу, який має стартувати в кінці жовтня, на початку листопада. Оскільки частина представників команд не були присутні на зборах, було вирішено, що всі бажаючі подадуть заявки, а вже тоді, виходячи з їх кількісного і якісного складу, буде формуватись календар.

Оголошення: заявки на чемпіонат
До 10 жовтня управління сім’ї, молоді і спорту житомирської міської ради приймає заявки на участь у чемпіонаті міста. Запрошуються всі бажаючі. Форма заявки — вільна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...