• Головна
  • У Житомирі банер «навчає», як називати таких людей правильно
фото
12:08, 8 травня 2015 р.

У Житомирі банер «навчає», як називати таких людей правильно

фото

Шість нових банерів під загальним слоганом «Говори правильно» з'явилися в п'яти українських містах: Києві, Одесі, Кривому Розі, Житомирі та Вінниці. Плакати закликають не використовувати стигматизуючі слова щодо людей з інвалідністю, євреїв, ромів, гомосексуалів, жінок та ВІЛ-позитивних.

"На жаль, в повсякденній мові, а часом і в ЗМІ нам часто доводиться стикатися з характеристиками представників тієї чи іншої демографічної групи, які толерантними ніяк не назвеш. Висловлювання подібного роду доводилося чути навіть від депутатів Верховної Ради України. У зв'язку з цим автори проекту вважають за необхідне популяризувати основні поняття у сфері прав людини, в тому числі - розповісти про те, як уникнути стигматизує визначень, навчивши українців правильним термінам. Адже рано чи пізно жертвою подібного ставлення може стати будь-яка людина, оскільки всі ми так чи інакше належимо до певних меншин: за національною ознакою, станом здоров'я, статевої приналежності, сексуальної орієнтації і так далі", - йдеться на сайті tolerance.in.ua.

Також зазначається, що нова банерна кампанія розроблена в рамках проекту «Сприяння реалізації основних прав і свобод людини і протидія гомофобії допомогою підвищення обізнаності громадськості», який організація «Гей-альянс Україна» проводить за підтримки посольства Королівства Нідерланди. Її головна мета - заклик до коректної мови, а одна з основних завдань - підвищення рівня толерантності в українському суспільстві.

В рамках кампанії планується проведення вуличних акцій з роз'ясненнями про права людини та демократії.

У Житомирі таку ініціативу на бордах пересічні сприймають неоднозначно. Коментарі  з цього приводу будуть наведені невдовзі в публікаціях сайту 0412.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #банер #євреї #цигани #гоміки #говори правильно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...