У Житомирі для підтримки онкохворої молоді створять мистецький майданчик

13 травня об 11.00 у аудиторії 120 ННІ філології та журналістики Житомирського державного університету відбудеться прес-конференція з нагоди старту всеукраїнського проекту «Таких, як я- багато» з лікарями Житомирської обласної онкологічної лікарні та представниками благодійно-мистецької організації «АрТерапія».

У ході прес-конференції буде розглянуто кілька важливих питань:

1. Організація мистецького майданчика в місті Житомирі в рамках всеукраїнського проекту «Таких, як я – багато» (червень 2015року);

2. Мета проекту – створення плацу для розвитку творчої думки молоді міста, мистецьких проектів, завдання – придбання гамма-терапевтичного пристрою для Житомирської обласної онкологічної лікарні за зібрані під час фестивалю кошти;

3. Перспективи реалізації та продовження проекту.

Питаннями допомоги онкохворій молоді займається благодійно-мистецька організація «АрТерапія». Власними силами волонтери організації збирають кошти на гамма-терапевтичний пристрій для Житомирської обласної онкологічної лікарні. «АрТерапія» організовує ряд мистецьких та громадських заходів у Житомирі. Уже було організовано прибирання міста, джазовий квартирник, та поетичні читання, на яких було зібрано суму 5,5 тис. гривень.

На період травень-червень 2015 року благодійно-мистецькою організацією також заплановано ряд заходів, найближчі з яких – Поетичні читання сучасної європейської поезії та вечір короткометражного кіно в рамках Дня Європи 16 травня, а також спортивний марафон на підтримку проекту (23 травня).

З 22 по 27 червня в нашому місті благодійно-мистецькою організацією «АрТерапія» буде створений арт-майданчик та мистецький фестиваль «Таких, як я багато». Програма фестивалю передбачає велику кількість заходів, серед яких майстер-класи, музичні виступи, літературні вечори, перфоманси, фестиваль вуличної їжі та багато іншого. Метою фестивалю є збір коштів на придбання гамма-терапевтичного пристрою для Житомирської обласної онкологічної лікарні.

Довідка:

Благодійно-мистецька організація «АрТерапія» заснована у 2013 році. Метою організації є допомога онкохворій молоді. «АрТерапія» організовує мистецькі та громадські заходи, зібрані кошти з яких ідуть на потреби онкохворим області. Найбільшим проектом фонду є мистецький фестиваль «Таких, як я багато», що буде проводитись у Житомирі з 22 по 27 червня.

Житомир арттерапія онкохворі молодь проект таких як я багато майданчик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі