09:35, 6 жовтня 2011 р.

Боротьба з браконьєрами

Браконьєри рибу ловлять різними забороненими способами: найбільш поширений сітки. Саме з ними борються рибінспектори, які щоденно патрулюють водойми і навіть ринки, де продають і незаконний вилов і незаконні знаряддя лову. За декілька останніх місяців охоронцям водної фауни вдалося вилучити кілометри таких сіток. Майже весь рік рибінспектори працюють у посиленому режимі. Постійно проводять рейди водоймами області аби слідкувати щоб рибалки виконували усі правила спортивного лову.
Однак, є чимало людей, які використовують заборонені сітки. Саме ці незаконні знаряддя знищували у рибінспекції.
Одна така сітка, Китайського виробництва, на чорному ринку сьогодні коштує від ста гривень, кажуть у рибінспекції. Цього дня їх знищили понад три сотні. Однак, на водоймах сіток не стає менше. Тому до боротьби з браконьєрством вже долучилася й митна служба, яка намагається запобігти ввезенню сіток в Україну.
А тим часом, і  Рибінспектори і правоохоронці і митники запевняють, що і  надалі працюватимуть аби запобігти браконьєрству. Тож людей, які збираються не законно ловити рибу застерігають, адже нині за таку незаконну діяльність можна отримати і чималий штраф.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...