Що буде відбуватись в Житомирі на День Європи (АКЦІЇ)

Основні заходи проходитимуть в суботу, 16 травня, біля обласної наукової бібліотеки та в самій книгозбірні. Програмою передбачені публічні дебати, які будуть проходити на вулиці біля бібліотеки за участі експертів, каже начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

"Будуть запрошені експерти, які обговорюватимуть тему, чим Житомир та Україна може збагатити Європу, чи є Житомир європейським містом. Це будуть поважні експерти, на ці дебати ми також запросили першого заступника міського голови. Бажаючі зможуть долучатися в якості спостерігача, зможуть ставити свої запитання".

В самій бібліотеці проведуть конкурс молодіжних ідей на теми – як зробити Житомир більш креативним, сучасним та європейським, як можна вплинути на освіту, на розвиток молодіжного бізнесу. Рада Європи має обрати найкращу ідею та в подальшому медійно її підтримувати, зазначила Ірина Ковальчук.

Для дітей передбачена акція "Малюнок на асфальті". Кожен з її учасників отримає прапорець однієї з країн Європи, про яку і повинен викласти свою розповідь на асфальті. Для полегшення завдання на кожному прапорці буде стисла інформація про цю країну. На вулиці біля бібліотеки для охочих проходитимуть майстер-класи з англійської мови, буде діяти поетична площа.

День Європи в Житомирі пройде за підтримки Посольства Європейського союзу в Україні, яке обрало тільки 10 міст в нашій державі для проведення подібних заходів.

Нагадаємо, що програма заходів по святкуванню Дня Європи була затверджена була ще на початку квітня.

103fm.com.ua
Житомир День Європи програма святкування,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі