• Головна
  • Житомирщина перша в Україні провела збори з основ захисту Вітчизни
фото
13:54, 13 травня 2015 р.

Житомирщина перша в Україні провела збори з основ захисту Вітчизни

фото

У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова за підтримки Житомирської обласної державної адміністрації в період з 11 по 14 травня 2015 року вперше в Україні проводяться навчальні збори з викладачами предмету “Захист Вітчизни” загальноосвітніх закладів.

 Участь у зборах взяв заступник голови-керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації Вячеслав Поліщук. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

 У рамках навчальних зборів проводиться ряд показових і практичних занять, основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, медико-санітарної підготовки, а також відвідування Народного музею бойової слави інституту.

 У зборах беруть участь 180 викладачів предмету “Захист Вітчизни” загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської, Вінницької, Хмельницької та Черкаської областей.

 Паралельно 11 - 12 травня на  базі   Житомирського   військового   інституту проходить науково - практична конференція на тему: «Кращі стратегії нової міліції і армії по зв'язкам з громадськістю та обговорення інформаційної політики правоохоронних органів і армії стосовно АТО».

 Конференція відбувається за підтримки Посольства Великобританії в Україні. В конференції беруть участь представники органів влади, громадських та наукових організацій, учасники АТО, журналісти.

#Житомир #військовий інститут #захист
Оголошення
live comments feed...