У Житомирі обмінялися досвідом роботи шкіл відповідального батьківства

Сьогодні в обласному перинатальному центрі відбувся семінар з питань антенатального догляду «Формування груп ризику під час вагітності» для лікарів акушерів-гінекологів жіночих консультацій області.

Захід проводився з метою реалізації Проекту ЮНІСЕФ та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва «Комунікації у сфері репродуктивного здоров'я, здоров’я матері та дитини» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України й департаментом охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації та покращення надання консультативної допомоги вагітним жінкам з питань антенатального догляду.

Про це 0412 повідомила прес-група ДОЗ.

Зі слів завідувачки консультаційно-діагностичного блоку обласного перинатального центру Наталії Алексійчук, питання формування груп ризику під час вагітності є надзвичайно актуальною з огляду на існуючу в області проблему передчасних пологів. Йдеться про ризики: невиношування вагітності, імунного конфлікту за резус-фактором, мертвонародження, затримки розвитку плоду, розвитку прееклампсії та розвитку цукрового діабету.

Учасники семінару розглянули питання вакцинації новонароджених, а також сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування імуноконфлікту під час вагітності.

Крім того, колеги обмінялися досвідом роботи шкіл відповідального батьківства з питань підготовки до пологів та грудного вигодовування.

Житомир семінар репродуктивне здоровя ризик акушери-гінекологи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі