• Головна
  • У Житомирському УМВС відбулося громадське обговорення призначення керівника міліції області
відео
12:33, 14 травня 2015 р.

У Житомирському УМВС відбулося громадське обговорення призначення керівника міліції області

відео

На зустріч прийшло близько сотні осіб, представників різних громадських організацій та об’єднань, які висловлювали свої бачення й вимоги до кандидатури керівника і загалом діяльності обласного правоохоронного відомства. У ході активної дискусії присутні підтримали призначення начальника УМВС Валерія Рудика, - повідомили в прес-службі УМВС України в Житомирській області.

Громадські слухання розпочав голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський, який відзначив, що тривалий час  в обласному УМВС спостерігається критична кадрова ситуація, у першу чергу з керівною ланкою. Водночас завданням влади  є забезпечення законності та правопорядку на території регіону, тому, вважаючи неприпустимим призначення  начальника обласного УМВС без погодження з громадою, керівник ОДА визнає необхідність пошуку конструктивного рішення у ситуації, що склалась.

Голова обласної ради Віталій Француз відзначив, що подібний прецедент створено штучно і він має провокативний характер. Але громадськість Житомирщини готова прийняти виважене рішення задля загального блага.

Обговорення продовжив голова Громадської ради при Житомирській облдержадміністрації Володимир Стельмах, який озвучив позицію більшості присутніх у залі представників громадських організацій області.

- Ми проти таємних призначень будь-кого і, тим більше, керівників відомств, які сьогодні перебувають під посиленою увагою громадськості.  Міліція є саме таким органом. Тому ми ініціювали звернення до Міністра внутрішніх справ України щодо необхідності серйозного координування кадрової політики, а також підтримку новопризначеного керівника у нинішніх умовах.

Водночас активісти запропонували розглянути можливість введення представника громади області у склад  обласного УМВС з метою координації спільної діяльності.

Зустріч продовжилась безпосереднім знайомством з новопризначеним керівником обласного УМВС Валерієм Рудиком, який коротко зупинився на основних етапах свого життєвого шляху та безпосередньо служби в міліції.

- Я з повагою ставлюсь до представників громадських організацій та об’єднань області, для мене важлива ваша думка і необхідна ваша позиція у вирішенні існуючих проблем у системі міліції,  зокрема обласної міліції, - наголосив очільник УМВС. – Я прийшов на Житомирщину служити народу України і закону, а не чиїмось інтересам. Переконаний, що сьогодні, коли йдуть докорінні зміни у нашому суспільстві, системне реформування органів внутрішніх справ, лише спираючись на розуміння й підтримку громади можна досягти позитивного результату. Тому прошу підтримати мене і сподіваюсь виправдати вашу довіру.

Відповів Валерій Рудик і на гострі запитання громадськості  про бачення перспектив розвитку міліції області та її нинішніх пріоритетних завдань.

Відтак за результатами кількагодинної зустрічі громада Житомирщини  підтримала Валерія Рудика на посаді очільника УМВС України в області, запропонувавши низку ініціатив щодо подальшої співпраці та конкретної взаємодії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #начальник міліції #призначення #Валерій Рудик #громадське обговорення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...