• Головна
  • Чим Житомир може надихнути Європу? - обговорювали з представником Посольства Латвії
панельна дискусія
16:14, 18 травня 2015 р.

Чим Житомир може надихнути Європу? - обговорювали з представником Посольства Латвії

панельна дискусія

«Чим Житомир може надихнути Європу?», «Чим Україна може збагатити Європу», «Житомир – європейське місто?» та інші теми європейського майбутнього обговорювали  16 травня на площі Корольова під час панельної дискусії.

Захід провели у рамках відзначення Дня Європи. Панельна дискусія розгорнулась прямо перед пам'ятником С. П. Корольову. Була поставлена сцена для запрошених спікерів обговорення, розташовані стільці для слухачів. Почався захід із виконання військовим оркестром Гімну України.

Запрошені експерти обговорювали стан нашого міста, його можливості у складі ЄС, чим Житомир та Україна може збагатити Європу та що європейського можна знайти в Житомирі.

У обговоренні взяла участь перший секретар, заступник Посла Латвійської Республіки в Україні - Лігіта Давидова, яка разом із доктором економічних наук Тетяною Зінчук обговорили волонтерську діяльність, яка стала за останні два роки помітною та важливою в Житомирі. Розвиток волонтерства  - зріс у рази в Україні.

Член правління Фонду громади Житомира Олена Легенчук зазначила, що потрібно брати корисний досвід європейських країн, а також розвивати кожному суто європейські риси, перш за все -  терпимість та толерантність.

Журналіст-міжнародник, багаторічний автор та редактор інформаційних матеріалів Представництва ЄС в Україні Анатолій Марциновський  розповів про чекання безвізового режиму:

«Ми зможемо дочекатися безвізового режиму, тільки тоді, коли будуть виконані всі умови угоди про асоціацію, а поки, Україні потрібно зробити все можливе і неможливе для цього», - наголосив він.

Від представників міської влади були згадані, впроваджені в Житомирі, проекти «Зелене місто», який діє сьомий рік та  реконструкція аеропорту Житомира, що дає і нові робочі місця, і значні, суттєві надходження в бюджет міста, і його інвестиційна привабливість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Європа #дискусія #посол Латвії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...