турнір
09:03, 19 травня 2015 р.

Команда воїнів 30 ОМБР виграла благодійний турнір, присвячений учасникам АТО

турнір

Команда воїнів 30 ОМБР виграла благодійний турнір, присвячений учасникам АТО «Пам’ятаємо. Перемагаємо», який відбувся 17 квітня у Новограді-Волинському.

За Кубок переможця змагалися 4 команди: ФК «Полісся» з Новоград-Волинського району, ФК «Авангард», ФК «Динамо», сформований із працівників управління МВС та ФК «Бригада», сформований з воїнів 30 окремої механізованої бригади м. Новоград-Волинський.
З вітальним словом до всіх присутніх футболістів та вболівальників звернулись голова Новоград-Волинської РДА Володимир Михнюк, голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький та голова Новоград-Волинської міської федерації футболу Василь Гордійчук. Родзинкою відкриття турніру став парад байкарів, після чого на полі розпочалися футбольні баталії.

У першому півфіналі ФК «Бригада» обіграла команду «Полісся»з рахунком 2:0, а в іншому півфіналі у напруженій боротьбі працівники управління МВС мінімально здолали «Авангард» – 1:0. Переможені півфіналів зустрілись у матчі за третє місце, де сильнішими виявились гравці ФК «Авангард». У фінальному матчі перемогу святкували воїни 30 ОМБР з рахунком 2:0.

ФК «Бригада» був нагороджений Кубком та дипломом за перше місце, гравці – медалями. Команди-призери також були нагороджені медалями та командними дипломом. Також подяки за допомогу в організації турніру були нагороджені спонсори турніру. На завершення турніру голова Новоград-Волинської РДА Володимир Михнюк оголосив, що на лікування учасника АТО – старшого сержанта 30 ОМБР Федорчука Олега було зібрано 7585 грн. Збір коштів проводили волонтери протягом всього турніру.